Team

Directeur

Feya van Dreumel

Adjunct-directeur

Marloes Schimmer

MT

Kitty Rijkers, Esmée de Zeeuw, Marjoke van Rikxoort

Administratie

Ingrid Brust

Conciërge

Peter van der Meer

Interne begeleiding 1 t/m 2

Esmée de Zeeuw

Interne begeleiding 3 t/m 5

Kitty Rijkers

Interne begeleiding 6 t/m 8

Marjoke van Rikxoort

Stage, leerlingen/gemeenteraad, cultuur en muziek

Jetta Hulshoff

Vertrouwenspersoon

Vincent Vrugt en Liesbeth Brooshooft

Verrijkingsklas

Astrid van Klinken (donderdag en vrijdag)

Niveauklas

Liesbeth Brooshooft (maandag, dinsdag en donderdag)

Vakleerkracht groep 1 t/m 8 en Sport coördinator

Leonie Dickhoff

Vakleerkracht groep 3 t/m 8

René Uijtdewilligen

ICT/ AVG en website

Christel Kortleven

Leescoördinator Bibliotheek,
taalcoördinator

Kitty Rijkers

Cultuurcoördinator

Jetta Hulshoff

Gezinsspecialist

Wendy Duchenne (aanwezig: dinsdag en donderdag)

Schoollogopediste (alleen screening)

Elaine Hovenier

Logopedie praktijk de “Taalreis”

Eva van Hensen van Uningen (aanwezig: maandag – dinsdag – vrijdag)

Schoolplaatje 2018 – 2019

1/2A

Juf Ati Bastiaanse / juf Saskia de Vries

1/2B

juf Jolanda Coster/ juf Marion Oomens

1/2C

juf Anneke Bloemendal/ juf Jolanda Coster

1/2D

juf Bodil Kok/ juf Mandy Roos

3A

juf Annemieke de Man/ Ammerens Goedendorp

3B

juf Ammerens Goedendorp/ juf Yvonne van der Burg

4A

juf Manon Bosgieter/ juf Anniek Roosenschoon

4B

juf Ingrid Bonefaas/ juf Banu Sahin

5A

meester Vincent Vrugt

5B

juf Floor van Herk/ juf Banu Sahin

6A

juf Özlem Sevindi

6B

juf Jetta Hulshoff/ meester Stefan Riedijk

7A

juf Astrid van Klinken/ juf Eveline de Jong

7B

juf Sulamie Helmy/ meester Wouter Broer 

8A

juf Annemieke Baartmans/ juf Liesbeth Brooshooft

8B

juf Christel Kortleven/ vanaf januari 2020 meester Wouter Broer op maandag

Onderwijsassistenten:

juf Oya Koçak  en juf Suzan Overdiep in de groepen 1/2

juf Wasiela El Haik in de groepen 3

juf Banu Sahin in de groepen 4

juf Sharla Gommers in de groepen 4 en 5

juf Virginia van Dijk in de groepen 6 en de niveauklas

Plattegrond van de school:

lokalenindeling schooljaar 2019-2020